SEO Danışmanlığı

Merhabalar, uzun süredir hem kurumsal hemde bireysel site sahipleri için SEO hizmeti vermekteydik. Bu konuyu açmamızın sebebi gerçek anlamda SEO hizmeti arayan kurum ve bireyler için hizmet verebilmektir.

İş Alımı Kapalıdır

 

Neden Bizi Tercih Edeceksiniz ?

– Herkesin kullandığı yöntemleri kullanmıyoruz

Her Seo uzmanının kullanmış olduğu yöntem değişebiliyor. Bizim de kendimize göre kullanmış olduğumuz deneme yanılma üzerine yöntemlerinden çok, deneme yanılma faslını geçmiş ve başarılı olunmuş yöntemler mevcut.

– Sitenizi marka yapıyoruz

Sitenizi kategorisinde en iyi bilinen site haline getiriyoruz. Tabii bunun için öncelikle sektör araştırması yapıyor ve süre ile fiyat tablosu çıkartıyoruz.

– Kalıcılık ve kaliteli çalışma

Çalışmalarımızı kalıcı olarak yapıyoruz. Yani 2 gün sonra yapılan çalışmaların uçma ihtimali yok.

– Etkili link inşası ve ziyaretçi odaklı çalışma

İçeriğiniz doğrultusunda etkili link inşası yapıyoruz. Örneklendirmek gerekirse ;

Bir film sitenizin olduğunu düşünelim. Film sitenizde ki bir filmin incelemesini aratıyor ve çıkan kaliteli siteleri listeliyoruz. Sonrasında bu sitelerin sahipleri ile iletişime geçiyor sonra bu sitelerin ilgili filmleri incelediği yazıya reklam veriyoruz. Tabii buraya kadar normal diyebilirsiniz. Fakat sonrasında reklam aldığımız bu siteyi sosyal medya ile destekliyoruz. Sadece satın almış olduğumuz sayfayı. Bu sayede daha hızlı index almasını ve siteyi desteklemeyi hedefliyoruz.

– Raporlama

Yaptığımız çalışmaları haftalık veya iki haftada bir olarak oguz@clicksus.com‘a atmış olduğunuz mail adresinize rapor göndermekteyiz çalışma detayları hakkında 

Kısaca; Sitenizin içeriğini Google’ın seveceği bir şekilde optimize ediyor ve kendi özgün çalışmalarımızla tecrübe edindiğimiz site içi link ağını, planlı, projeli ve diyagramlar hazırlayarak kuruyoruz. Ardından site dışı optimizasyon metrikleriyle tek tek ilgilenerek düzenli, dengeli ve yine bize özgün olan gelişmiş Link Wheel (Backlink Ağı – Link İnşası) sağlıyoruz. Kendi sitelerimize ve müşterilerimize uygulamış olduğumuz özel link inşası ile ilk sayfa, ilk beş ve daha iyi sıralamalarda kesin sonuç elde ediyoruz.

Bir backlink programı, sahte hit çalışması gibi yapay ve spam şeylerle uğraşmıyoruz. Bu tarz işlemler kesinlikle yapılmayacaktır sitenize.

 

Referanslar ve Yorumlar


Yeni çalıştığımız ilk sayfaya getirdiğimiz kelimeler ;

Kurye , Şafak hesaplama , Ayırma büyüsü , Nakit para , İddaa, ****** film izle, Adwords uzmanı , Uçak bileti , Cilt bakımı , Komik videolar , Acil kredi , Film izle , Araç proje , trafik sigortası , Matbaa , kredi kartı limit öğrenme , fatura ödeme , elektrik borcu ödeme vb. kelimeler ile çalıştık.

Film izle kelimesi için 8 aylık bir çalışma yürüttük. Sitenin tüm filmleri tarafımızdan girilmiştir tek tek .

Hitlendirme çalışması yapıldı ve site tam olarak 129K’yı gördü !

 

 

 

Referanslar ve Yorumlar


SEO Yarışmasında 2. Olduk(bipixel)

 

Alıntı:
ragon Nickli Üyeden Alıntı
Seo yaptırılan film sitesinin sahibi benim. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durumda ortada zaten. Kafasında soru olanlar bana da yazabilir… Güvenilir bir arkadaş…
Alıntı:
isousluer Nickli Üyeden Alıntı
Süha çok sevdiğim bir kardeşim aynı zamanda bu sektördeki kaliteli insanlardan biri. Vermiş olduğu bilgiler sayesinde kısa sürede hedeflediğim kelimede hedeflediğim sırayı gördüm. Alacağı parayı sonuna kadar hak ediyor.
Alıntı:
ahmetcem96 Nickli Üyeden Alıntı
seo çalışmasına başladık. anlayışlı ve güvenilir birisi. -İyi çalışmalar dostum

Çalışma sonrası

Alıntı:

phpbot Nickli Üyeden Alıntı

Merhabalar;Uzun zaman sonra ancak konuya birşeyler yazma şansı bulabildim.

Seo çalışmalarımız son derece güzel giderken Benim memlekete gitmem siteme bakamam irtibat kopukluğu vs.. sıkıntılar yaşadıktan sonra malesef istediğim sonuçlara ulaşamadım. 12-15k bandında kaldı sitem  başında durup çalışmalara devam edebilsek inanıyorum çok güzel sonuçlar alacağımıza.

Çalışmak isteyen arkadaşlara söyleyeceklerim şunlar olabilir. biz sadece ticketlara cevap veririz gibi bir olay yok. en azından arıyor veya aranıyorsun . irtibat her zaman oluyor.

Çalışmaya para verdik işte güzel olmadı istediğimiz olmadı vs.. vs.. gibi problem yaşarsanız benim yaptığım gibi iletiyorsunuz haklı bulunup yukarda yazan rakamı yani %70 iade hakkınızı alıyorsunuz.

Aslında yapılan masrafları sizde görüyorsunuz nelerin alınıp nelerin verildiğini .

Oğuzhan bey ve süha beye çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi çalışmalar diliyorum

 

Alıntı:
ahmetcem96 Nickli Üyeden Alıntı
Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel kelimelerde yükselme ve siteye google dan ziyaretçi gelme bazında %70 arttı. Teşekkürler. İyi çalışmalar
Alıntı:
neogsray Nickli Üyeden Alıntı
Süha hocamla 1 ay beraber çalıştık, gerek sitenin iyileştirilmesi gerek hit açısından çok katkısı oldu.
Alıntı:
KraL41 Nickli Üyeden Alıntı
Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi. Çalışılması gerekli bir insan.
Alıntı:
MertKoseoglu Nickli Üyeden Alıntı
Süha’yi cok uzun yillardir tanirim. Kendisine alaninda gonul rahatligiyla referans olabilirim. Isine gosterdigi disiplin ve profesyonelligin yani sira cok delikanli adamdir.
Alıntı:
Zen Nickli Üyeden Alıntı
Pek fazla kimseye güvenmeyen biri olarak tavsiye edebileceğim biridir.
Alıntı:
drumpoll Nickli Üyeden Alıntı
Hayırlı olsun hocam. Bir zamanlar baya bir yardımcı olmuştun sitelerimle alakalı sıkıntılar için. Bilgi ve birikimi çok fazla bir arkadaşımızdır.
Alıntı:
Jengawer Nickli Üyeden Alıntı
Benim de güvendiğim bir arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.
Alıntı:
MGurkan Nickli Üyeden Alıntı
Hocam hakkını vereceğinize inanıyorum hayırlı satışlar

1. Yapılan çalışmalar sonucu (oldu ki) siteniz, istediğiniz kelimelerde anlaşılan sıralamalara ulaşmadı. Verdiğiniz seo hizmeti ücretinin %70’ini iade ediyoruz.

2. Zararlı olduğunu düşündüğümüz için backlink paketi satmıyoruz. Ayrıca sitenizin ve markanızın sadece arama motorları nezdinde görünürlüğünü arttırmakla kalmayıp bütün dijital medyada marka olmanız için çalışıyoruz.

3. Açmadığınız veya açmayı düşündüğünüz siteler için seo teklifi istemeyin. Seo yapacağımız sitenin en azından 1-2 ay site yaşı almasını isteriz. İlk iki ay için sadece danışmanlık(tavsiyeler, yönlendirmeler vs) hizmeti verebiliriz.

4. Hem ücrette hem de ödemede orta yolu bulabileceğimizi düşünüyoruz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki yaptığımız işin kalitesinden ve uzun süre etki edeceğinden ötürü minimum ücretimizi düşürmeyi düşünmüyoruz.

5. Sitenizin cpanel bilgisi ve admin giriş yetkilerini vermezseniz veya başka durumlar yüzünden işi kabul etmeme hakkımız saklıdır.

6. Seo hizmetinde anlaşılıp bir süre sonra iptal edilmesi talep edildiğinde paranın tamamını geri iade etme durumumuz şart değildir. Ne kadar iade edileceği duruma göre değişmekle hakkı bizde saklıdır. Full iade sadece paranın gönderildiği gün için geçerlidir.

Skype: bipixel.net

Mail : oguz@clicksus.com

Teklif için :

Web site adresiniz :
Yükselmek istediğiniz kelimeler :
Rapor almak istediğiniz mail adresi :
Çalışmadan talep ettiğiniz başarı :
Daha önce yaptırılan çalışmalar :

Şeklinde mail veya özel mesaj atarsanız talep ettiğiniz hizmeti daha iyi anlamış olur ve daha hızlı icraate geçebiliriz. Daha fazla bilgi ve referans için iletişime geçiniz.